Hakkımızda

Hakkımızda

Sektör deneyimi, ürün yelpazesi ve geniş stok kapasitesiyle Küçüksönmez, dünyanın önde gelen lastik tedarikçilerinin yetkili bölge bayii olarak hizmet vermektedir.

1988 yılında yılında 20m²’lik bir alanda faaliyetlerine başlayan Küçüksönmez, bugün 8000 m² kapalı alana sahip iki mağazası ve deneyimli ekibiyle operasyonlarını sürdürmektedir. İş ortaklarıyla uzun soluklu ticareti prensip edinen Küçüksönmez,2002 yılında Pirelli, 2006 yılında Özka ve 2013 yılında Goodyear bölge bayiliğini üstlenerek, ilkeli, dürüst ve etik ticaret anlayışıyla global markaları kendi çatısı altında birleştirmektedir.

Şirketimiz bugün geldiği noktada yıllık 330.000 adet lastik satışı ve Türkiye’nin 81 iline erişen profesyonel satış ağıyla kaliteli ürünleri birçok alternatifle pazara sunmaktadır. Üstün müşteri memnuniyetine odaklanan hizmetlerimiz; sürekli yenilik, gelişim ve ilerleme anlayışıyla sektöründe fark yaratmaktadır.

Satış sonrası hizmette de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak isteyen Küçüksönmez, geniş ürün yelpazesini Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden PTT Kargo aracılığıyla ülkenin dört bir yanına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır.