Hüküm ve Koşullar

Telif Hakkı

Copyright 2003–2020 Küçüksönmez Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır. Küçüksönmez web sitelerinde yer alan tüm metinler, görseller, grafikler, ses dosyaları, animasyon dosyaları, video dosyaları ile bunların içeriği ve web sayfasında düzenleniş şekilleri telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları korumasına tabidir. Bu içerik, ticari kullanım ya da dağıtım amacı ile kopyalanamaz, değiştirilemez veya başka sitelerce kullanılamaz. Bazı Küçüksönmez web siteleri, Küçüksönmez iştiraklerinin veya üçüncü taraf tedarikçilerinin telif haklarına tabi içeriğe sahip olabilir.

 

Yasal Uyarı

Küçüksönmez sitesini kullanarak, Küçüksönmez çevrimiçi Gizlilik Politikası’nı kabul etmiş sayılırsınız. Bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen sitelerimizi kullanmayın. Bu politikayı istediğimiz zaman kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme, düzenleme, bölüm ekleme veya çıkarma hakkımız saklıdır. Lütfen değişiklikler için bu sayfayı düzenli olarak kontrol edin. Bu koşullarda yapılan değişikliklerin yayınlanmasından sonra sitelerimizi kullanmayı sürdürmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Ürün ve ürünle ilgili bilgiler

Bu web sitelerindeki bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bağlayıcı değildir. Daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen yerel Goodyear büronuz veya Küçüksönmez temsilciniz ile iletişim kurun.